RESULTATEN KP 5 Stand na KP 5

pl
nr piloten wagen kl tijd verschil pl nr piloten wagen kl tijd verschi

1 1 van Hoof Piet Daas Pierre Mitsubishi Lancer Evo 4 3 I 0:04:26 + 0:00:00 1 1 van Hoof Piet Daas Pierre Mitsubishi Lancer Evo 4 3 I 0:20:23 + 0:00:00

2 3 van Hoof Sander van den Broek Rick Mitsubishi Lancer Evo X 3 I 0:04:28 + 0:00:02 2 3 van Hoof Sander van den Broek Rick Mitsubishi Lancer Evo X 3 I 0:20:44 + 0:00:21

3 5 Boulat Franky Avonds Luc BMW M3 Champion 3 I 0:04:41 + 0:00:15 3 5 Boulat Franky Avonds Luc BMW M3 Champion 3 I 0:21:51 + 0:01:28

4 17 Tjoens Stefaan Balcaen Olivier Subaru Impreza 2 E 0:04:48 + 0:00:22 4 17 Tjoens Stefaan Balcaen Olivier Subaru Impreza 2 E 0:22:26 + 0:02:03

5 16 Vanwinckelen Erik Leys Kenny Opel Astra GR A 3 G 0:04:51 + 0:00:25 5 10 Vleminckx Erik Pauchet Gert BMW E36 M3 3 I 0:22:46 + 0:02:23

6 228 Vandenberghe Vanassche Stefaan Opel Kadett GTE 4 H4 0:04:51 + 0:00:25 6 12 Merlevede Devrieze Paul BMW M3 E30 3 H 0:22:51 + 0:02:28

7 229 Monnens Gunther Giesberts Tom Opel Ascona 4 H4 0:04:51 + 0:00:25 7 228 Vandenberghe Vanassche Stefaan Opel Kadett GTE 4 H4 0:22:53 + 0:02:30

8 10 Vleminckx Erik Pauchet Gert BMW E36 M3 3 I 0:04:52 + 0:00:26 8 16 Vanwinckelen Erik Leys Kenny Opel Astra GR A 3 G 0:23:00 + 0:02:37

9 216 Bastiaens Patrick Ceyssens Marc Sunbeam Lotus 4 H5 0:04:53 + 0:00:27 9 216 Bastiaens Patrick Ceyssens Marc Sunbeam Lotus 4 H5 0:23:11 + 0:02:48

10 12 Merlevede Devrieze Paul BMW M3 E30 3 H 0:04:54 + 0:00:28 10 6 Baert Frank Bril Karel BMW M3 3 I 0:23:14 + 0:02:51

11 8 Heyrick Andy Huygelier Bjorn Subaru Impreza 3 I 0:04:55 + 0:00:29 11 8 Heyrick Andy Huygelier Bjorn Subaru Impreza 3 I 0:23:14 + 0:02:51

12 18 Denys Nico Gillebert Frank Renault Clio 2 D 0:04:56 + 0:00:30 12 9 Dekens Johan Govaerts Rutger Subaru Impreza 3 I 0:23:16 + 0:02:53

13 9 Dekens Johan Govaerts Rutger Subaru Impreza 3 I 0:04:56 + 0:00:30 13 18 Denys Nico Gillebert Frank Renault Clio 2 D 0:23:25 + 0:03:02

14 219 Swerts Bert Fierens Stefanie* Opel Manta 4 H4 0:04:57 + 0:00:31 14 219 Swerts Bert Fierens Stefanie* Opel Manta 4 H4 0:23:28 + 0:03:05

15 6 Baert Frank Bril Karel BMW M3 3 I 0:04:59 + 0:00:33 15 218 Mangnus Peter Rovers Dennie Talbot Sunbeam Lotus 4 H5 0:23:30 + 0:03:07

16 218 Mangnus Peter Rovers Dennie Talbot Sunbeam Lotus 4 H5 0:04:59 + 0:00:33 16 224 Van Rompuy Dirk Vanoverschelde Opel Ascona 4 H3 0:23:35 + 0:03:12

17 217 van Esch Arie Steutel Leslie* Talbot Sunbeamlotus 4 H5 0:05:00 + 0:00:34 17 217 van Esch Arie Steutel Leslie* Talbot Sunbeamlotus 4 H5 0:23:40 + 0:03:17

18 224 Van Rompuy Dirk Vanoverschelde Opel Ascona 4 H3 0:05:00 + 0:00:34 18 4 Kaspers Peter Simons Kristien Subaru Impreza 3 I 0:23:43 + 0:03:20

19 4 Kaspers Peter Simons Kristien Subaru Impreza 3 I 0:05:02 + 0:00:36 19 11 Heijstek Arjan Verbaeten Cindy* Nissan 350Z 3 I 0:23:45 + 0:03:22

20 11 Heijstek Arjan Verbaeten Cindy* Nissan 350Z 3 I 0:05:03 + 0:00:37 20 19 Borgers Eep van Ovost Hester Opel Astra GSI 3 G 0:23:46 + 0:03:23

21 29 Plessers Johny Plessers Sven BMW 325ix 2 E 0:05:04 + 0:00:38 21 29 Plessers Johny Plessers Sven BMW 325ix 2 E 0:23:48 + 0:03:25

22 215 Vrolix Danny Vangerven Sonny Toyota Corolla KE70 4 H6 0:05:04 + 0:00:38 22 229 Monnens Gunther Giesberts Tom Opel Ascona 4 H4 0:23:59 + 0:03:36

23 19 Borgers Eep van Ovost Hester Opel Astra GSI 3 G 0:05:05 + 0:00:39 23 221 Declerck Ronny Ramboer Steven Opel Ascona 4 H4 0:24:01 + 0:03:38

24 225 Cools Willy Van Beek Jef AOpel Ascona 4 H4 0:05:06 + 0:00:40 24 226 Van De Ryck Siegfried Toyota Corolla 4 H6 0:24:05 + 0:03:42

25 226 Van De Ryck Siegfried Toyota Corolla 4 H6 0:05:09 + 0:00:43 25 215 Vrolix Danny Vangerven Sonny Toyota Corolla KE70 4 H6 0:24:11 + 0:03:48

26 21 Jansen Mario Braspenning Aad BMW M3 E30 3 H 0:05:09 + 0:00:43 26 225 Cools Willy Van Beek Jef AOpel Ascona 4 H4 0:24:20 + 0:03:57

27 33 Schenkeveld Rudy Blok Ed Volkswagen Polo kitcar 3 F 0:05:10 + 0:00:44 27 26 Lampole Jim Debue Claude Opel Ascona 3 G 0:24:21 + 0:03:58

28 221 Declerck Ronny Ramboer Steven Opel Ascona 4 H4 0:05:10 + 0:00:44 28 33 Schenkeveld Rudy Blok Ed Volkswagen Polo kitcar 3 F 0:24:23 + 0:04:00

29 210 Cremers Paul Maes Coen Ford Escort RS 4 H5 0:05:10 + 0:00:44 29 31 Van Gool Stefaan Paternotte Ives Citroen Saxo 3 F 0:24:24 + 0:04:01

30 26 Lampole Jim Debue Claude Opel Ascona 3 G 0:05:11 + 0:00:45 30 21 Jansen Mario Braspenning Aad BMW M3 E30 3 H 0:24:29 + 0:04:06

31 31 Van Gool Stefaan Paternotte Ives Citroen Saxo 3 F 0:05:11 + 0:00:45 31 214 Verschaeve Verschaeve Jan Porsche 911 SC 4 H4 0:24:41 + 0:04:18

32 30 Mulkers Davy Mulkers Jeffrey Opel Corsa 3 F 0:05:15 + 0:00:49 32 210 Cremers Paul Maes Coen Ford Escort RS 4 H5 0:24:43 + 0:04:20

33 25 Vandeweyer Vandeweyer Opel Kadett 3 G 0:05:15 + 0:00:49 33 220 Wallyn Franky Wittevrongel Opel Ascona 4 H4 0:24:55 + 0:04:32

34 39 Schuermans Rudi Nouwen Carine* Opel Corsa 2 C 0:05:16 + 0:00:50 34 25 Vandeweyer Vandeweyer Opel Kadett 3 G 0:24:56 + 0:04:33

35 205 Ceuppens Tom Van Loon Geert BMW E30 4 H4 0:05:19 + 0:00:53 35 30 Mulkers Davy Mulkers Jeffrey Opel Corsa 3 F 0:24:56 + 0:04:33

36 23 Peetermans Albert Knaepen Stijn Opel Astra GSI 3 G 0:05:19 + 0:00:53 36 39 Schuermans Rudi Nouwen Carine* Opel Corsa 2 C 0:25:06 + 0:04:43

37 214 Verschaeve Verschaeve Jan Porsche 911 SC 4 H4 0:05:19 + 0:00:53 37 205 Ceuppens Tom Van Loon Geert BMW E30 4 H4 0:25:18 + 0:04:55

38 42 Poelmans Kenny Fiddelaers Dennie Opel Corsa A 2 C 0:05:20 + 0:00:54 38 23 Peetermans Albert Knaepen Stijn Opel Astra GSI 3 G 0:25:21 + 0:04:58

39 32 De Busser Peggy* Meeus Rien Opel Kadett City 3 G 0:05:21 + 0:00:55 39 223 Maes Jens Pauwels Kurt Opel Ascona B 4 H3 0:25:30 + 0:05:07

40 43 Slachmuylders Guns Tom Peugot 205 Gti 2 C 0:05:21 + 0:00:55 40 40 Van Laer Robin Vandecruys Bram Peugeot 160 Gti 2 C 0:25:37 + 0:05:14

41 223 Maes Jens Pauwels Kurt Opel Ascona B 4 H3 0:05:22 + 0:00:56 41 42 Poelmans Kenny Fiddelaers Dennie Opel Corsa A 2 C 0:25:37 + 0:05:14

42 220 Wallyn Franky Wittevrongel Opel Ascona 4 H4 0:05:22 + 0:00:56 42 32 De Busser Peggy* Meeus Rien Opel Kadett City 3 G 0:25:40 + 0:05:17

43 40 Van Laer Robin Vandecruys Bram Peugeot 160 Gti 2 C 0:05:24 + 0:00:58 43 46 De Smet Filip Van Parys Peugeot 106 1 A 0:25:43 + 0:05:20

44 44 Vitse Ludovic Queldry Giovanni Opel Astra GSI 2 C 0:05:24 + 0:00:58 44 208 Tulpin Dries Vanstechelman Opel Ascona 4 H4 0:25:44 + 0:05:21

45 222 Schuermans Davy Noten Jeroen Opel Manta 4 H4 0:05:25 + 0:00:59 45 44 Vitse Ludovic Queldry Giovanni Opel Astra GSI 2 C 0:25:45 + 0:05:22

46 46 De Smet Filip Van Parys Peugeot 106 1 A 0:05:26 + 0:01:00 46 49 Deben Sandra* Henckens René Peugeot 106 1 A 0:25:52 + 0:05:29

47 208 Tulpin Dries Vanstechelman Opel Ascona 4 H4 0:05:26 + 0:01:00 47 35 Middel Ruud Geitenbeek Rudy Fiat Seicento 3 F 0:26:01 + 0:05:38

48 212 Verhaeghe Koen Wyllemet Nikita* Ford Escort 4 H3 0:05:27 + 0:01:01 48 207 Rogiers Geert Van Eeckhoutte Opel Kadett 4 H4 0:26:04 + 0:05:41

49 35 Middel Ruud Geitenbeek Rudy Fiat Seicento 3 F 0:05:28 + 0:01:02 49 43 Slachmuylders Guns Tom Peugot 205 Gti 2 C 0:26:04 + 0:05:41

50 209 Van Geert Eddy Moens Ingrid* Opel Ascona 4 H3 0:05:29 + 0:01:03 50 48 Dierckx Guy Dierckx Elien* Toyota Corolla 1 A 0:26:04 + 0:05:41

51 48 Dierckx Guy Dierckx Elien* Toyota Corolla 1 A 0:05:30 + 0:01:04 51 211 Corstjens Patrick Baekelmans Ben Ford Escort MK2 4 H3 0:26:06 + 0:05:43

52 38 Vanacker Bart Cleenwerck Chris fiat stilo 2 D 0:05:32 + 0:01:06 52 34 Vrolix Frederik Frusch Wim Toyota Yaris 3 F 0:26:07 + 0:05:44

53 207 Rogiers Geert Van Eeckhoutte Opel Kadett 4 H4 0:05:33 + 0:01:07 53 212 Verhaeghe Koen Wyllemet Nikita* Ford Escort 4 H3 0:26:16 + 0:05:53

54 49 Deben Sandra* Henckens René Peugeot 106 1 A 0:05:33 + 0:01:07 54 38 Vanacker Bart Cleenwerck Chris fiat stilo 2 D 0:26:19 + 0:05:56

55 211 Corstjens Patrick Baekelmans Ben Ford Escort MK2 4 H3 0:05:34 + 0:01:08 55 222 Schuermans Davy Noten Jeroen Opel Manta 4 H4 0:26:20 + 0:05:57

56 51 Nietvelt Werner Anthoni Guy Peugeot 106 1 A 0:05:41 + 0:01:15 56 209 Van Geert Eddy Moens Ingrid* Opel Ascona 4 H3 0:26:23 + 0:06:00

57 202 Duchene Kris Kenis Tom BMW 325I 4 A 0:05:45 + 0:01:19 57 202 Duchene Kris Kenis Tom BMW 325I 4 A 0:26:33 + 0:06:10

58 50 Gaethofs Patrick Schoubben Rony Honda Civic 1 A 0:05:56 + 0:01:30 58 24 Van Beek Bram Van den Opel Kadett 3 H 0:26:46 + 0:06:23

59 47 Muylle Jo Van der Aa Ive Daihatsu Charade 1 A 0:06:01 + 0:01:35 59 50 Gaethofs Patrick Schoubben Rony Honda Civic 1 A 0:28:17 + 0:07:54

60 36 Borgers Marrie* Smilde Wea* Opel Corsa GSi 3 F 0:06:07 + 0:01:41 60 36 Borgers Marrie* Smilde Wea* Opel Corsa GSi 3 F 0:28:32 + 0:08:09

61 24 Van Beek Bram Van den Opel Kadett 3 H 0:07:16 + 0:02:50 61 51 Nietvelt Werner Anthoni Guy Peugeot 106 1 A 0:29:28 + 0:09:05
Eerste Vorige Volgende Laatste