RESULTATEN KP 4 Stand na KP 4

pl
nr piloten wagen kl tijd verschil pl nr piloten wagen kl tijd verschi

1 3 van Hoof Sander van den Broek Rick Mitsubishi Lancer Evo X 3 I 0:03:37 + 0:00:00 1 1 van Hoof Piet Daas Pierre Mitsubishi Lancer Evo 4 3 I 0:15:57 + 0:00:00

2 1 van Hoof Piet Daas Pierre Mitsubishi Lancer Evo 4 3 I 0:03:38 + 0:00:01 2 3 van Hoof Sander van den Broek Rick Mitsubishi Lancer Evo X 3 I 0:16:16 + 0:00:19

3 5 Boulat Franky Avonds Luc BMW M3 Champion 3 I 0:03:52 + 0:00:15 3 5 Boulat Franky Avonds Luc BMW M3 Champion 3 I 0:17:10 + 0:01:13

4 17 Tjoens Stefaan Balcaen Olivier Subaru Impreza 2 E 0:03:58 + 0:00:21 4 17 Tjoens Stefaan Balcaen Olivier Subaru Impreza 2 E 0:17:38 + 0:01:41

5 12 Merlevede Devrieze Paul BMW M3 E30 3 H 0:04:02 + 0:00:25 5 10 Vleminckx Erik Pauchet Gert BMW E36 M3 3 I 0:17:54 + 0:01:57

6 16 Vanwinckelen Erik Leys Kenny Opel Astra GR A 3 G 0:04:02 + 0:00:25 6 12 Merlevede Devrieze Paul BMW M3 E30 3 H 0:17:57 + 0:02:00

7 10 Vleminckx Erik Pauchet Gert BMW E36 M3 3 I 0:04:02 + 0:00:25 7 228 Vandenberghe Vanassche Stefaan Opel Kadett GTE 4 H4 0:18:02 + 0:02:05

8 228 Vandenberghe Vanassche Stefaan Opel Kadett GTE 4 H4 0:04:02 + 0:00:25 8 229 Monnens Gunther Giesberts Tom Opel Ascona 4 H4 0:18:08 + 0:02:11

9 229 Monnens Gunther Giesberts Tom Opel Ascona 4 H4 0:04:03 + 0:00:26 9 16 Vanwinckelen Erik Leys Kenny Opel Astra GR A 3 G 0:18:09 + 0:02:12

10 15 Hoorne Brecht Rassalle Jolien BMW 325 2 E 0:04:05 + 0:00:28 10 15 Hoorne Brecht Rassalle Jolien BMW 325 2 E 0:18:10 + 0:02:13

11 9 Dekens Johan Govaerts Rutger Subaru Impreza 3 I 0:04:06 + 0:00:29 11 6 Baert Frank Bril Karel BMW M3 3 I 0:18:15 + 0:02:18

12 8 Heyrick Andy Huygelier Bjorn Subaru Impreza 3 I 0:04:06 + 0:00:29 12 216 Bastiaens Patrick Ceyssens Marc Sunbeam Lotus 4 H5 0:18:18 + 0:02:21

13 216 Bastiaens Patrick Ceyssens Marc Sunbeam Lotus 4 H5 0:04:07 + 0:00:30 13 8 Heyrick Andy Huygelier Bjorn Subaru Impreza 3 I 0:18:19 + 0:02:22

14 11 Heijstek Arjan Verbaeten Cindy* Nissan 350Z 3 I 0:04:09 + 0:00:32 14 9 Dekens Johan Govaerts Rutger Subaru Impreza 3 I 0:18:20 + 0:02:23

15 219 Swerts Bert Fierens Stefanie* Opel Manta 4 H4 0:04:10 + 0:00:33 15 18 Denys Nico Gillebert Frank Renault Clio 2 D 0:18:29 + 0:02:32

16 217 van Esch Arie Steutel Leslie* Talbot Sunbeamlotus 4 H5 0:04:10 + 0:00:33 16 219 Swerts Bert Fierens Stefanie* Opel Manta 4 H4 0:18:31 + 0:02:34

17 19 Borgers Eep van Ovost Hester Opel Astra GSI 3 G 0:04:10 + 0:00:33 17 218 Mangnus Peter Rovers Dennie Talbot Sunbeam Lotus 4 H5 0:18:31 + 0:02:34

18 224 Van Rompuy Dirk Vanoverschelde Opel Ascona 4 H3 0:04:11 + 0:00:34 18 224 Van Rompuy Dirk Vanoverschelde Opel Ascona 4 H3 0:18:35 + 0:02:38

19 6 Baert Frank Bril Karel BMW M3 3 I 0:04:11 + 0:00:34 19 217 van Esch Arie Steutel Leslie* Talbot Sunbeamlotus 4 H5 0:18:40 + 0:02:43

20 29 Plessers Johny Plessers Sven BMW 325ix 2 E 0:04:12 + 0:00:35 20 4 Kaspers Peter Simons Kristien Subaru Impreza 3 I 0:18:41 + 0:02:44

21 218 Mangnus Peter Rovers Dennie Talbot Sunbeam Lotus 4 H5 0:04:12 + 0:00:35 21 19 Borgers Eep van Ovost Hester Opel Astra GSI 3 G 0:18:41 + 0:02:44

22 18 Denys Nico Gillebert Frank Renault Clio 2 D 0:04:15 + 0:00:38 22 11 Heijstek Arjan Verbaeten Cindy* Nissan 350Z 3 I 0:18:42 + 0:02:45

23 34 Vrolix Frederik Frusch Wim Toyota Yaris 3 F 0:04:15 + 0:00:38 23 34 Vrolix Frederik Frusch Wim Toyota Yaris 3 F 0:18:43 + 0:02:46

24 26 Lampole Jim Debue Claude Opel Ascona 3 G 0:04:16 + 0:00:39 24 29 Plessers Johny Plessers Sven BMW 325ix 2 E 0:18:44 + 0:02:47

25 215 Vrolix Danny Vangerven Sonny Toyota Corolla KE70 4 H6 0:04:17 + 0:00:40 25 221 Declerck Ronny Ramboer Steven Opel Ascona 4 H4 0:18:51 + 0:02:54

26 226 Van De Ryck Siegfried Toyota Corolla 4 H6 0:04:17 + 0:00:40 26 226 Van De Ryck Siegfried Toyota Corolla 4 H6 0:18:56 + 0:02:59

27 4 Kaspers Peter Simons Kristien Subaru Impreza 3 I 0:04:17 + 0:00:40 27 215 Vrolix Danny Vangerven Sonny Toyota Corolla KE70 4 H6 0:19:07 + 0:03:10

28 31 Van Gool Stefaan Paternotte Ives Citroen Saxo 3 F 0:04:18 + 0:00:41 28 26 Lampole Jim Debue Claude Opel Ascona 3 G 0:19:10 + 0:03:13

29 225 Cools Willy Van Beek Jef AOpel Ascona 4 H4 0:04:19 + 0:00:42 29 33 Schenkeveld Rudy Blok Ed Volkswagen Polo kitcar 3 F 0:19:13 + 0:03:16

30 221 Declerck Ronny Ramboer Steven Opel Ascona 4 H4 0:04:19 + 0:00:42 30 31 Van Gool Stefaan Paternotte Ives Citroen Saxo 3 F 0:19:13 + 0:03:16

31 214 Verschaeve Verschaeve Jan Porsche 911 SC 4 H4 0:04:21 + 0:00:44 31 225 Cools Willy Van Beek Jef AOpel Ascona 4 H4 0:19:14 + 0:03:17

32 33 Schenkeveld Rudy Blok Ed Volkswagen Polo kitcar 3 F 0:04:23 + 0:00:46 32 21 Jansen Mario Braspenning Aad BMW M3 E30 3 H 0:19:20 + 0:03:23

33 21 Jansen Mario Braspenning Aad BMW M3 E30 3 H 0:04:24 + 0:00:47 33 214 Verschaeve Verschaeve Jan Porsche 911 SC 4 H4 0:19:22 + 0:03:25

34 39 Schuermans Rudi Nouwen Carine* Opel Corsa 2 C 0:04:27 + 0:00:50 34 24 Van Beek Bram Van den Opel Kadett 3 H 0:19:30 + 0:03:33

35 220 Wallyn Franky Wittevrongel Opel Ascona 4 H4 0:04:27 + 0:00:50 35 220 Wallyn Franky Wittevrongel Opel Ascona 4 H4 0:19:33 + 0:03:36

36 210 Cremers Paul Maes Coen Ford Escort RS 4 H5 0:04:28 + 0:00:51 36 210 Cremers Paul Maes Coen Ford Escort RS 4 H5 0:19:33 + 0:03:36

37 30 Mulkers Davy Mulkers Jeffrey Opel Corsa 3 F 0:04:30 + 0:00:53 37 30 Mulkers Davy Mulkers Jeffrey Opel Corsa 3 F 0:19:41 + 0:03:44

38 41 Buntinx Eddy Mertens Kris* Citroen Saxo 2 C 0:04:31 + 0:00:54 38 25 Vandeweyer Vandeweyer Opel Kadett 3 G 0:19:41 + 0:03:44

39 205 Ceuppens Tom Van Loon Geert BMW E30 4 H4 0:04:31 + 0:00:54 39 39 Schuermans Rudi Nouwen Carine* Opel Corsa 2 C 0:19:50 + 0:03:53

40 202 Duchene Kris Kenis Tom BMW 325I 4 A 0:04:32 + 0:00:55 40 205 Ceuppens Tom Van Loon Geert BMW E30 4 H4 0:19:59 + 0:04:02

41 25 Vandeweyer Vandeweyer Opel Kadett 3 G 0:04:33 + 0:00:56 41 23 Peetermans Albert Knaepen Stijn Opel Astra GSI 3 G 0:20:02 + 0:04:05

42 23 Peetermans Albert Knaepen Stijn Opel Astra GSI 3 G 0:04:33 + 0:00:56 42 41 Buntinx Eddy Mertens Kris* Citroen Saxo 2 C 0:20:06 + 0:04:09

43 40 Van Laer Robin Vandecruys Bram Peugeot 160 Gti 2 C 0:04:34 + 0:00:57 43 223 Maes Jens Pauwels Kurt Opel Ascona B 4 H3 0:20:08 + 0:04:11

44 42 Poelmans Kenny Fiddelaers Dennie Opel Corsa A 2 C 0:04:34 + 0:00:57 44 40 Van Laer Robin Vandecruys Bram Peugeot 160 Gti 2 C 0:20:13 + 0:04:16

45 43 Slachmuylders Guns Tom Peugot 205 Gti 2 C 0:04:36 + 0:00:59 45 46 De Smet Filip Van Parys Peugeot 106 1 A 0:20:17 + 0:04:20

46 207 Rogiers Geert Van Eeckhoutte Opel Kadett 4 H4 0:04:36 + 0:00:59 46 42 Poelmans Kenny Fiddelaers Dennie Opel Corsa A 2 C 0:20:17 + 0:04:20

47 223 Maes Jens Pauwels Kurt Opel Ascona B 4 H3 0:04:36 + 0:00:59 47 208 Tulpin Dries Vanstechelman Opel Ascona 4 H4 0:20:18 + 0:04:21

48 32 De Busser Peggy* Meeus Rien Opel Kadett City 3 G 0:04:37 + 0:01:00 48 49 Deben Sandra* Henckens René Peugeot 106 1 A 0:20:19 + 0:04:22

49 49 Deben Sandra* Henckens René Peugeot 106 1 A 0:04:37 + 0:01:00 49 32 De Busser Peggy* Meeus Rien Opel Kadett City 3 G 0:20:19 + 0:04:22

50 46 De Smet Filip Van Parys Peugeot 106 1 A 0:04:39 + 0:01:02 50 44 Vitse Ludovic Queldry Giovanni Opel Astra GSI 2 C 0:20:21 + 0:04:24

51 212 Verhaeghe Koen Wyllemet Nikita* Ford Escort 4 H3 0:04:40 + 0:01:03 51 222 Schuermans Davy Noten Jeroen Opel Manta 4 H4 0:20:25 + 0:04:28

52 211 Corstjens Patrick Baekelmans Ben Ford Escort MK2 4 H3 0:04:40 + 0:01:03 52 207 Rogiers Geert Van Eeckhoutte Opel Kadett 4 H4 0:20:31 + 0:04:34

53 35 Middel Ruud Geitenbeek Rudy Fiat Seicento 3 F 0:04:41 + 0:01:04 53 211 Corstjens Patrick Baekelmans Ben Ford Escort MK2 4 H3 0:20:32 + 0:04:35

54 48 Dierckx Guy Dierckx Elien* Toyota Corolla 1 A 0:04:41 + 0:01:04 54 35 Middel Ruud Geitenbeek Rudy Fiat Seicento 3 F 0:20:33 + 0:04:36

55 208 Tulpin Dries Vanstechelman Opel Ascona 4 H4 0:04:42 + 0:01:05 55 48 Dierckx Guy Dierckx Elien* Toyota Corolla 1 A 0:20:34 + 0:04:37

56 38 Vanacker Bart Cleenwerck Chris fiat stilo 2 D 0:04:43 + 0:01:06 56 43 Slachmuylders Guns Tom Peugot 205 Gti 2 C 0:20:43 + 0:04:46

57 209 Van Geert Eddy Moens Ingrid* Opel Ascona 4 H3 0:04:43 + 0:01:06 57 38 Vanacker Bart Cleenwerck Chris fiat stilo 2 D 0:20:47 + 0:04:50

58 47 Muylle Jo Van der Aa Ive Daihatsu Charade 1 A 0:04:45 + 0:01:08 58 202 Duchene Kris Kenis Tom BMW 325I 4 A 0:20:48 + 0:04:51

59 44 Vitse Ludovic Queldry Giovanni Opel Astra GSI 2 C 0:04:46 + 0:01:09 59 212 Verhaeghe Koen Wyllemet Nikita* Ford Escort 4 H3 0:20:49 + 0:04:52

60 24 Van Beek Bram Van den Opel Kadett 3 H 0:04:53 + 0:01:16 60 209 Van Geert Eddy Moens Ingrid* Opel Ascona 4 H3 0:20:54 + 0:04:57

61 222 Schuermans Davy Noten Jeroen Opel Manta 4 H4 0:04:55 + 0:01:18 61 201 Reynaert Tommy Bogaert Kristof Opel Ascona 4 H3 0:22:17 + 0:06:20
Eerste Vorige Volgende Laatste